środa, 9 kwietnia 2008

Skoki...

Nie, to nie chodzi o skoki narciarskie ani tym bardziej skoki do wody...

Skoki to małe miasteczko gdzieś niedaleko Poznania. Miejscowość ta w ostatni weekend przeżyła prawdziwy najazd fanów rajdów przygodowych i biegów terenowych. W Skokach odbył się rajd przygodowy Wertepy - pierwsza edycja cyklu rajdów przygodowych ARCup. W zawodach uczestniczyło dużo teamów dwuosobowych - precedensem w skali kraju jest fakt, że rajd ukończyło 100% zespołów które stanęły na starcie - pewnie zaraz ktoś powie, że trasa była zbyt krótka i łatwa...

Tak nie było...

Budowniczym trasy był Remik Nowak - w środowisku AR uważany jest za jednego z najlepszych nawigatorów(przyznam się, że to mój Guru od mapy), więc trasa była wymagająca i przy okazji poprowadzona przez najpiekniejsze okoliczne zakątki.

Na metę Wertpów jako pierwsze wjechały równocześnie dwa zespoły: Speleo Salomon Suunto (Artur Kurek, Piotr Dymus) oraz Speleo Salomon Isostar (Piotr Kosmala i Dariusz Bonarski). Zawodnicy pochodzą z jednego zespołu Speleo Salomon, tylko na czas zawodów podzielili się na trzy dwuosobowe teamy - dwa męskie i jeden mieszany.

Oczywiście gratuluje zwycięzcom i wszystkim którzy dojechali do mety!

Poniżej kilka ujęć z Wertepów...Brak komentarzy: